Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Wydawnictwo Fundacji Duży Format oraz cykl „Książka w Muzeum” zapraszają na spotkanie wokół tomu „Czego nie powiem swojej córce” (Fundacja Duży Format, 2025), którego będę gościnią.
Spotkanie odbędzie się 10 marca o godz. 18:00. Przed wydarzeniem zachęcam do odwiedzenia wystaw „Miasto kobiet” oraz „Kwestia kobieca”, które korespondują z tematami podejmowanymi w tomie poetyckim. Wstęp na spotkanie jest wolny, a w księgarni muzealnej dostępne będą książki.
Kiedy?
10 marca 2026
(wtorek)
godz. 18:00
GDZIE?
Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie
ul. Marszałkowska 103
Audytorium
PROWADZENIE: MAGDALENA KASPEROWICZ
Magdalena Kasperowicz – filolożka, dziennikarka. Na co dzień prowadzi autorską audycję w Chillizet i jest jedną z prowadzących „Kwiatki polskie” w TVP Info.
WIERSZE PRZECZYTA: MAGDALENA MICHEL
Magdalena Michel – filolożka oraz kierowniczka projektów kulturalnych i filmowych, zagrała także w filmie „Tatarak” Andrzeja Wajdy.

Możesz zostać moim patronem/moją patronką: