Jeśli to czytasz — daj mi znać 🧡 na swoim ulubionym kanale:

Zapraszam serdecznie, myślę, że mam wiele do powiedzenia na temat spektrum autyzmu i ADHD w szkole. Wszystko, co wiem (mimo późniejszych studiów specjalistycznych), jest wynikiem obserwacji, doświadczenia i samodzielnych poszukiwań, bo tak jak wielu nauczających, musiałam sama szukać informacji na temat neuroatypowości.

 

20.05.2024 (poniedziałek), godz. 18:00
LIVE na FB Fundacji Aleklasa oraz FB Baby od polskiego

Serdecznie zapraszamy na rozmowę z Anetą Korycińską, szerzej znaną jako wspaniała Baba od polskiego 🙂

Premiera książki „Radio w mojej głowie. Opowieści o ADHD”, której autorką jest właśnie Pani Aneta, sprowokowała nas do rozmowy o neuroróżnorodności, o tym jak to jest być osobą z ADHD, jak powinno się wspierać uczniów o innej ścieżce rozwoju.
Warto dodać, że prowadząca rozmowę Izabela Hnidziuk-Machnica, również jest osobą z ADHD, diagnozę otrzymała 3 lata temu.

Będziemy także rozmawiać o warsztatach „Prof. Tony Attwood w Warszawie! Stacjonarne warsztaty ze światowej sławy ekspertem w temacie spektrum” i o tym dlaczego powinniśmy uczyć się o spektrum autyzmu od najlepszych 💖
No i szykujemy niespodziankę dla osób nas oglądających 🙂
Specjalną zniżkę, aż 50%, na zakup tej wspaniałej książki!! I zniżkę od Aspiracji 😉

Jeśli to czytasz — daj mi znać 🧡 na swoim ulubionym kanale:

https://www.empik.com/radio-w-mojej-glowie-opowiesci-o-adhd-aneta-korycinska,p1474515661,ksiazka-p

Książka „Radio w mojej głowie. Opowieści o ADHD” jest już w SPRZEDAŻY!

 

Co w niej? Radio!

 

Życie z odpalonymi kilkoma stacjami radiowymi jednocześnie, bez litości. Wzgórza kreatywności, dokonywanie cudów i niemożliwość wstania z łóżka, syndrom impostora, poczucie własnej wartości poniżej godności, uzależnienia, lęk i pasje, które sprawiają, że chce się żyć. Na smutno i na wesoło. Bez romantyzowania ADHD i bez stawiania się w roli ofiary. Tak chciałam, mam nadzieję, że tak wyszło. Mówię o sobie, ale by opanować ten egoistyczny pamiętnik i by nie sprawiać wrażenia, że każdy tak ma, zaprosiłam jeszcze 18 osób do rozmowy. Zostałam przekaźnikiem, spisałam je, by mogły wybrzmieć jak opowieść. W końcu to książka o różnorodności.