„Radio w mojej głowie. Opowieści o ADHD” – ostatnia szansa na zakup!

Jeśli jeszcze nie sięgnęliście po książkę „Radio w mojej głowie. Opowieści o ADHD” autorstwa Anety Korycińskiej, znanej również jako Baba od polskiego, to jest to ostatni moment, by to zrobić! Wydana przez Prószyński i S-ka, książka cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i… nakład właśnie się kończy!

Uwaga! Końcówka nakładu:
Ostatnie egzemplarze dostępne są na Allegro – wszystkie z autografem! To wyjątkowa okazja dla kolekcjonerów i czytelników, którzy chcą mieć w swoich zbiorach coś naprawdę osobistego. W księgarniach mogą być jeszcze pojedyncze sztuki, ale w magazynach wydawnictwa już ich nie znajdziecie.

Dlaczego warto?
„Radio w mojej głowie” to książka pełna szczerości i humoru, która pomaga lepiej zrozumieć ADHD – zarówno z perspektywy osób z tym zaburzeniem, jak i ich bliskich. To nie tylko opowieść o wyzwaniach, ale też o akceptacji i budowaniu wspólnoty wokół tematu neuroróżnorodności (diagnozowanej u dorosłych).

Nie przegapcie tej okazji! Dziękujemy za Wasze wsparcie i ogromne zainteresowanie książką. ❤

👉 Zamów teraz na Allegro i zdobądź egzemplarz z autografem!

LINK DO AUKCJI: https://allegro.pl/oferta/radio-w-mojej-glowie-opowiesci-o-adhd-aneta-korycinska-z-autografem-17121279096

Aneta Korycińska (Baba od polskiego) & Prószyński i S-kaKSIĄŻKA E EMPIK: HTTPS://WWW.EMPIK.COM/RADIO-W-MOJEJ-GLOWIE-OPOWIESCI-O-ADHD-ANETA-KORYCINSKA,P1474515661,KSIAZKA-P

Trafia cię szlag, bo dziecko:
☠️ zapomina o kartkówkach;
☠️ kręci się wiecznie w poszukiwaniu kluczy/pracy domowej/plecaka;
☠️ spóźnia się na lekcje.

🌀ELASTYCZNOŚĆ UMYSŁOWA🌀
Umiesz szybko przekierować koncentrację na inne sprawy? Jeśli tak, zapewne zachowujesz spokój, gdy w trakcie opłacania rachunków, musisz szybko zadziałać i podnieść dziecko, które się przewróciło i płacze. Za chwilę umiesz wrócić do opłacania rachunków.

Umysł z ADHD potrafi bardzo szybko zmieniać kanały, niestety jego pilot ma słabe baterie, nigdy nie wiemy, kiedy zadziała. Jeśli coś pochłania naszą uwagę, potrzebujemy syreny alarmowej, by wyrwać nas z transu.
Na dodatek trudno nam wysiedzieć w spokoju na lekcji, gdy uwagę przyciąga plac budowy, który znajduje się obok szkoły.

➕Plusy braku elastyczności:
– można oddać się pasji, działać kreatywnie
➖Minusy braku elastyczności:
– nie wysiedzisz w spokoju, nie zmienisz nagle planów, a życie tego od nas wymaga.

🔥To moja męka, usłyszałam kiedyś, że jestem „cholernie nieelastyczna” w kwestii planów i chociaż z tym walczę, to jest to prawda — niestety.

👉Prowadzę lekcje i K. robi mi kalambury i chce pokazać rękami, że „x” – nagle mój domek z kart się rozsypuje i nie wiem, co ja tam o tym „Potopie” mówiłam. A przy tym pracuje zawsze z muzyką, filmem w tle na 20 otwartych zakładek, odpisuje na wiadomości i mówię jednocześnie. Wystarczy jeden inny bodziec, zewnętrzny i szlak trafia moją wieżę zadań.
Ale spokojnie, to tylko ADHD. Da się z tym żyć 😉